Panowie

W dzisiejszym świecie opanowanym przez popkulturę trudno jest odnaleźć wzorzec prawdziwej męskości. Pozostajemy więc sami z pytaniem: jaką rolę, jako mężczyzna, mam w tym świecie odgrywać? Wspólnie, polegając na Słowie, modlitwie i działaniu, będziemy poszukiwać naszej prawdziwej tożsamości i starać się na to pytanie odpowiedzieć.

Spotkania będą odbywać się o 19:45 w Piwnicach Dominikańskich co dwa tygodnie w środy, rozpoczynając od 26 października. Ponieważ chcemy skupić się na stworzeniu męskiej wspólnoty, grupa będzie zamknięta, dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy na pierwsze spotkanie - później dołączenie będzie już niemożliwe.

Co? Gdzie? Kiedy?

SPOTKANIA
ŚRODA
18.40 –– Adoracja w Kaplicy Akademickiej
19.45 –– Spotkanie w Piwnicach Dominikańskich (co dwa tygodnie)
Terminy będą podawane na bieżąco przed kolejnymi spotkaniami.
 
Opiekuni i odpowiedzialni
ODPOWIEDZIALNI
Filip Rybczyński ([email protected])
Filip Biernat ([email protected])
Paweł Mleczko ([email protected])


Po pierwszym spotkaniu

Tak jak ustaliliśmy, dzisiaj (27 października) zapraszamy Was do wypełnienia formularza zapisu do grupy Panowie. W dalszej części tygodnia oczekujcie od nas maila z zaproszeniem na kolejne spotkanie.

Udostępniamy również link do Przestrzeni Współdzielonej grupy Panowie. Tutaj będą pojawiać się m.in. tabelka i skany z Summy Rad. Pamiętajcie, Panowie, żeby być na bieżąco.

LINKI:

Formularz zapisu:
https://goo.gl/forms/zTnOTtwPvIwzLIvp1

Przestrzeń Współdzielona:
https://drive.google.com/drive/folders/0B6hBKv7zAbOxelRJTE1YdHVnaUk

 

Admin:   |  Centrum dowodzenia
Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie Beczka
 
ul. Stolarska 12
31-043 Kraków